Back to Top
headerfacebook

Kontakty

Apoštolská církev, sbor bez hranic Chomutov – stanice Teplice
Školní 2, Teplice 41501
IČO: 65080025
č.ú.: 2900716660 / 2010
info@cbhteplice.cz

tel.: Marek Janovský – 739 584 158

 

foto-kontakt-janovsky_u
Silvie a Marek Janovských

jsou spolu od roku 1994. Mají spolu dvě dcery a od roku 2007 žijí v Teplicích. Oba mají ukončené vysokoškolské vzdělání. Silvie učí na základní škole a Marek pracuje jako kazatel. Oba svůj život zasvětili poslání budovat mosty mezi lidmi a Bohem i mezi lidmi navzájem. Milují také aktivní odpočinek s rodinou a Marek navíc motorky Harley-Davidson a „tvrdší“ muziku. Silvie založila Spolek na podporu rodin se zaměřením na děti pracujících rodičů a pravidelně vede letní Příměstský tábor i další dětské programy pro veřejnost. Markovi leží na srdci, aby tato církev byla církví, kam se lidé rádi vracejí a za kterou se nemusejí stydět před svými přáteli. 
Kontakt: marek@cbhteplice.cz, silvie@cbhteplice.cz

foto-kontakt-baldovi_u
Petra a Jiří Baldovi

se vzali v roce 2006 a začali sloužit v Teplicích před 5 lety. Petra pracuje v soukromém sektoru jako manažerka a Jiří pracuje jako živnostník. Oba se spolupodílí v církvi na několika službách. Jejich společnou vizí je sloužit jako rodina, i se svými dvěma syny. Bůh je každodenní součástí jejich života.
Kontakt: jirka@cbhteplice.czpetrab@cbhteplice.cz

Anatoliy a Natalia Karelin

pocházejí z malého městečka na Ukrajině. Seznámili se v roce 1997 a v roce 1999 se vzali. Mají dvě děti. V roce 2000 odjeli do Argentiny a tam se seznámili s Ježíšem. Od té doby se jejich život změnil, a chceme aby ostatní tu nádhernou změnu také zažili, a byli spasení. Od roku 2010 žijí v ČR. Pracují v automobilovém průmyslu. Anatoliy má rád rybaření, chodí často na ryby se synem. Taky milují práci na chatě. V naší církvi společně vedou rusky mluvící skupinu. 
Kontakt:

foto-kontakt-petra_u
Petra Burdová
žije s manželem Zděnkem a dcerou Nathalií v rodném Duchcově. Své povolání učitelky nevnímá jen jako zaměstnání, ale jako poslání a praktickou službu. Aktivně se proto zapojuje do programů a naplňování cílů Sítě křesťanských učitelů a v budoucnu by se chtěla ještě více podílet na zařazování etické výchovy do škol. Touží po tom, aby se lidé v našem kraji změnili skrze Boží milost a odpuštění. 
Kontakt: petrabu@cbhteplice.cz


foto-kontakt-kalinova_u
Pavla Kalinová
má jednu dospělou dceru. Své zdravotnické a teologické vzdělání se snaží propojovat a používat v profesi i službě. Její snahou je  přinášet do Teplic a lidských životů Boží světlo a uzdravení. Je vedoucí služby dětem a biblické skupinky a slouží slovem i praktickou pomocí i v dalších službách církve včetně streetworku organizace Teen Challenge, kde má na starosti teplickou kavárnu v Revoluční ulici.
Kontakt: pavla@cbhteplice.cz
Antonín Haspl
je svobodný, pracuje v soukromém sektoru jako nástrojař. Podílí se v církvi na službě Večeře Páně a praktickou pomocí.  Snaží se být samostatně Bohu blízko a povzbuzovat na této cestě plné zkoušek své bližní ve společenství i mimo něj.
Kontakt:Vlaďka Klozová
je rozvedená a má 2 děti a 3 vnoučata. Po životě plném zvratů se v roce 2010 přistěhovala do Teplic, kde se setkala s Bohem a začala nový život. Nechala se pokřtít na znamení své nové víry a od té doby se snaží lidem stále více pomáhat. Chodí do nemocnice v Teplicích, jako dobrovolník na oddělení žen a tato práce ji velmi baví. Má ráda práci na zahradě a přátele. V naší církvi se podílí na vedení setkání skupiny žen 60+, které nechtějí být samotné, povídat si s Bohem o našich starostech a modlit se  za naše nejbližší. 
Kontakt: