Back to Top

Kontakty

Apoštolská církev, sbor bez hranic Teplice
IČO:   09790811 
kancelář:   Školní 2, Teplice 41501
č.ú.:   2801929556 / 2010 (Fio banka)
IBAN:  CZ55 2010 0000 0028 0192 9556
BIC kód/SWIFT:  FIOBCZPPXXX
info@cbhteplice.cz

tel. pastor: Marek Janovský – 739 584 158

foto-kontakt-janovsky_u
Silvie a Marek Janovských

jsou spolu od roku 1994. Mají spolu dvě dcery a od roku 2007 žijí v Teplicích. Oba mají ukončené vysokoškolské vzdělání. Silvie učí na základní škole a Marek pracuje jako kazatel. Oba svůj život zasvětili poslání budovat mosty mezi lidmi a Bohem i mezi lidmi navzájem. Milují také aktivní odpočinek s rodinou a Marek navíc motorky Harley-Davidson a „tvrdší“ muziku. Silvie založila spolek na podporu rodin Gate2you se zaměřením na děti pracujících rodičů a pravidelně vede letní příměstský tábor i další dětské programy pro veřejnost. Markovi leží na srdci, aby tato církev byla církví, kam se lidé rádi vracejí a za kterou se nemusejí stydět před svými přáteli. 
Kontakt: marek@cbhteplice.cz, silvie@cbhteplice.cz


foto-kontakt-baldovi_u
Petra a Jiří Baldovi

se vzali v roce 2006 a začali sloužit v Teplicích. Petra pracuje v soukromém sektoru jako manažerka a Jiří pracuje jako živnostník. Oba se spolupodílejí v církvi na několika službách. Jejich společnou vizí je sloužit jako rodina, i se svými dvěma syny. Bůh je každodenní součástí jejich života. Jiří je starším sboru.
Kontakt: jirka@cbhteplice.czpetrab@cbhteplice.cz

Michail Grebeškov a Oksana Mažarovska

pocházejí z města Vitebsk v Bělorusku. V roce 2010 se seznámili s Ježíšem a o pár let později se vzali. Od té doby se jejich život změnil a chtějí, aby ostatní tu nádhernou změnu také zažili a byli spaseni. Pracují v teplických Lázních Beethoven. V naší církvi společně vedou rusky mluvící skupinu.
Kontakt: michail@cbhteplice.cz
Anatolij a Natalia Karelinovi
pocházejí z malého městečka na Ukrajině. Seznámili se v roce 1997 a v roce 1999 se vzali. Mají dvě děti. V roce 2000 odjeli do Argentiny a tam se seznámili s Ježíšem. Od té doby se jejich život změnil a chtějí, aby ostatní tu nádhernou změnu také zažili a byli spaseni. Od roku 2010 žijí v ČR. Pracuj í v automobilovém průmyslu. Anatolij má rád rybaření, chodí často na ryby se synem. Také milují práci na chatě. V naší církvi podporují vedení rusky mluvící skupiny, misii a další praktické služby. 
Kontakt: karelin@cbhteplice.cz


foto-kontakt-petra_u
Petra Burdová
žije s manželem Zdeňkem a dcerou Nathalií v rodném Duchcově. Své povolání učitelky nevnímá jen jako zaměstnání, ale jako poslání a praktickou službu. Aktivně se proto zapojuje do programů a naplňování cílů Sítě křesťanských učitelů a v budoucnu by se chtěla ještě více podílet na zařazování etické výchovy do škol. Touží po tom, aby se lidé v našem kraji změnili skrze Boží milost a odpuštění. 
Kontakt: petrabu@cbhteplice.cz


foto-kontakt-kalinova_u
Pavla Stronová 
má jednu dospělou dceru a těší se již ze třech vnoučátek. Své zdravotnické a teologické vzdělání se snaží propojovat a používat v profesi i službě. Její snahou je  přinášet do Teplic a lidských životů Boží světlo i uzdravení. Je vdaná a naší církvi vede službu dětem, vede biblické skupinky a slouží slovem i praktickou pomocí i v dalších službách.
Kontakt: pavla@cbhteplice.cz
Antonín Haspl
je svobodný, pracuje v soukromém sektoru jako nástrojař. Podílí se v církvi na službě Večeře Páně a praktickou pomocí.  Snaží se být samostatně Bohu blízko a povzbuzovat na této cestě plné zkoušek své bližní ve společenství i mimo něj.
Kontakt: tonda@cbhteplice.czVlaďka Klozová
je rozvedená a má 2 děti a 3 vnoučata. Po životě plném zvratů se v roce 2010 přistěhovala do Teplic, kde se setkala s Bohem a začala nový život. Nechala se pokřtít na znamení své nové víry a od té doby se snaží lidem stále více pomáhat. Chodí do nemocnice v Teplicích jako dobrovolník na oddělení žen a tato práce ji velmi baví. Má ráda práci na zahradě a přátele. V naší církvi se podílí na vedení setkání skupiny žen 60+, které nechtějí být samotné, naopak si chtějí povídat o svých starostech, životě i Bohu a modlit se za své nejbližší. 
Kontakt: vladka@cbhteplice.cz